Chelsea

23. ledna 2012 v 18:02 | Rita Sinistra |  Ze života
Ačkoliv Simple Plan už moc neposlouchám, stále mám jistý přehled o tom, co se v jejich světě děje. Vím, kdy tu měli oba koncerty, vím, že svým fanouškům říkají Astronauti a že jim vždy radí, aby se nebáli být těmi, kým jsou, aby ukázali světu své pravé já. Stejně jako u jiných kapel jsou fanoušci SP bráni jako jedna velká rodina, v níž jsou k sobě všichni rovní a přátelští.

Včera oblétla svět smutná zpráva.
Jedna holka, fanynka SP, neměla ráda jinou jejich fanynku - jménem Chelsea. Šikanovala ji přes internet, protože Chelsea mimo SP poslouchala zpěváka, kterého ona nenáviděla. Psala jí, jak si přeje, aby Chelsiina malá sestra zemřela na rakovinu, kterou trpí, a její otec také. Přála si vidět, jak nad nimi pláče. Netušila, že kromě nemoci její sestřičky jí ještě kdysi opustila máma a že jí ve škole mezi sebe neberou. Úplně jednoduše se v ubližování jí vyžívala.
Chelsea včera napsala na Twitter zprávu "Někdy bych chtěla prostě umřít. Je mi na nic z toho věčného šikanování." A pak spáchala sebevraždu.
Nejhorší na tom všem je, že ta pitomá holka, co jí tohle všechno dělala, necítí sebemenší vinu a dělá zlo dál. omluvila se až poté, co ji k tomu kytarista Simple Plan veřejně vyzval.
Je úplně jedno, že to byla fanynka Simple Plan, Astronaut. Je jedno, koho poslouchala. Záleží na tom, že lidi jsou na sebe pořád tak zlí a nenávidějí se za to, kým jsou. Proč se tohle musí dít? Proč musela Chelsea patřit mezi ty, které tohle potká? A co se musí stát, aby tohle přestalo? Jako kdyby záleželo na tom, jakým jazykem mluvíme, jakou barvu vlasů máme, co na sobě nosíme nebo jak se češeme. Taky toho zpěváka nemám ráda (mimochodem, je to Justin Bieber), ale v životě bych kvůli tomu proti nikomu nešla. Kéž by se těm, co tohle dělají, jednou všechno pěkně vrátilo. Ale i když se tak jednou skutečně stane, vím, že jejich obětím to už život nikdy nevrátí. Je mi to hrozně líto.
Odpočívej v pokoji, Chelsea.
 


Anketa

Knock knock! Who's there?

Me! I kill you!

Komentáře

1 hollows hollows | Web | 17. února 2012 v 19:46 | Reagovat

R.I.P :( je to smutné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.